Zakúpením tohto produktu pomáhate deťom so SVALOVOU DYSTROFIOU sumou 50 centov/ks.
Radi by ste pomáhali s nami? Viac informácií tu.


Galéria

28. 1. 2014 Supermasky.sk v Senci


Supermasky.sk v Senci

Prečo sme sa rozhodli ponúknuť služby, ktoré sú spojené so zábavou práve v Senci?
Senec je jedným z najvýznamnejších slovenských centier letnej zábavy. Každoročne je záver školského roka spojený s tradičným Letným karnevalom, po ktorom sa naplno rozbehne letná sezóna a začínajú prázdniny. Tak, ako sú Benátky už dlhé roky spájané s veľkolepými maskami a svetoznámym karnevalom v čase pred Veľkou nocou, a v rovnakom čase sa v Rio de Janeiro rozpúta pestrofarebná karnevalová zábava v rytme samby, stal sa aj Senec tradičným usporiadateľom najväčšieho karnevalu v rámci Slovenska. V roku 2013 sa uskutočnil už 17. ročník Veľkého letného karnevalu. Za tie roky sa stihlo v Senci prekonať niekoľko slovenských rekordov, čo sa týka počtu zaregistrovaných masiek. V roku 2009 sa na 13. ročníku v sprievode cez pešiu zónu, ktorý trval viac ako 50 minút, zišlo na jednom mieste 3356 masiek nielen zo Senca, ale aj z okolitých obcí a z ďalších miest Slovenska.
Pokojne teda môžeme povedať, že Senec je karnevalovým centrom Slovenska. Toto je dôvod prečo začali Supermasky.sk ponúkať svoje služby práve v Senci. Dnes je možné si v našej Požičovni karnevalových kostýmov vybrať so širokej ponuky. Na výber je takmer 400 kostýmov a masiek pre deti aj dospelých, a naše služby sa v roku 2014 rozšírili aj o E-SHOP, kde si v elektronickom obchode môžete objednať kostýmy a masky od exkluzívnych dodávateľov z Nemecka, Talianska, Grécka a Veľkej Británie. 

Supermasky.sk v SenciSupermasky.sk v SenciSupermasky.sk v SenciSupermasky.sk v SenciSupermasky.sk v SenciSupermasky.sk v SenciSupermasky.sk v SenciSupermasky.sk v Senci